» Poradna » Ostatní

Jak pripojit bluethot sluchatka sony golg ke konzoli

Zdravím vsechny, mam problém se spojením sluchatek ps gold s ps4. zapojim adapter do ps4 zapnu sluchatka a nic sluchatka jsou samozrejme nabite. na sluchátkach se nerozne nic. na adapteru se rozblika modra led a po chvili zhasne. muze nekdo poradit? dekuji moc jirka

Odpovědi na otázku

Adaptéru? Myslíte USB dongle? Ke konzoli lze pokud vím pouze připojit samostatné BT sluchátka / reproduktory nevyžadující zapojení donglu (jak je psáno výše, konzole na toto nemá potřebné ovladače jako Windows) .