Jak připojit 2 monitory k Lenovo idea centre aio700?

Ahoj,potřeboval bych poradit, prosím. Jak (teda jestli to vůbec půjde) mám připojit k Lenovo idea centre aio700 další 2 přídavné monitory (tyto další 2 monitory jsou úplně stejné - AOC Led 24 class I2481FXH)? Zkouším to dnes celý den, ale bez nadějně. Potřebuji to nutně k práci.Poradí někdo, prosím? Díky moc, Tomáš.

Odpovědi na otázku

Pokud dobře vidím má pouze jeden výstup HDMI tedy lze připojit pouze jeden monitor. (Druhé HDMI je vstupní)

Aha, děkuji. Tak budu muset pořídit něco jiného. Moje blbost, že jsem si to nezjistil dříve. Každopádně díky