» Poradna » Ostatní

Jak připojím PS3 k LCD monitoru?

Dobrý den, prosím Vás poraďte - Chtěla bych přítele překvapit a koupit mu ke konzoli PS3 LCD monitor. Jenže jsem zjistila, že daný monitor má jen D-Sub (VGA) připojení, kdežto PS3 tam má výstupy HDMI a pak nějaký Digital Out a nakonec AV Multi Out, který končí třemi banánky. Našla jsem si nějaké redukce, ale moc se v tom nevyznám a VGA s HDMI moc nejsou. Poraďte prosím, prosím, co bych měla přesně koupit, abych nekoupila nějakou blbost, která pasovat vůbec nebude Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Raději kupte monitor s HDMI a se zabudovanými reproduktory a výstupem na sluchátka. VGA totiž nepřenáší zvuk a musela byste sehnat reproduktory...

Děkuji za radu

Přítel se má že má "Andrejku" Nám nezbývá, než závidět...

Přítel Andrejce překáží u televize, když ona chce sledovat své oblíbené telenovely.Za každým "dobrým" úmyslem ženy, hledej ten pravý úmysl.

Ke konzoli je ideální TV (alespoň 80cm a více). Pokud mu chceš k PS3 koupit nějaký levný LCD (třeba 22" za 2500,-) aby nezabíral TV, tak mu moc radost neuděláš. Nějaké 80cm TV s 1366x768 se dají sehnat už od 5500kč. To bych bral jako naprosté minimum. Jinak se na to vykašli, přeci nechceš, aby na tebe hrál, že má radost

Vůbec nejde o to, že by zabíral televizi jen má v herním pokoji starou televizi a přál by si novou, toť vše, žádné zlé úmysly Chtěla jsem levnější variantu, ale asi bude lepší investovat do televize, jak říkáte

Bude to lepší. Konzole jsou dělaké na větší obrazovku. Navíc levné LCD monitory mají naprosto příšerný obraz. Pokud se ta TV bude používat pouze pro konzoli, tak nemusí mít ani žádné speciální funkce. Stačí prakticky cokoliv (tedy vynechal bych prťavé rádoby TV velikosti monitoru).