» Poradna » Mobily

Jak prikazat v androidu spusteni aplikace?

Ahoj,jak proboha donutím tuto aplikaci (https://play.google.com/store/apps/details) aby dělala co má?Používám ho již dlouho, ale s přechodem na novej tel. s Androidem 5.1 nemůžu docílit toho aby zůstal spuštěný a tak samo nedělá co má...

Odpovědi na otázku

...po víkendovém hledání, jsem pořád na nule, každý chce aplikace po startu zastavit, ale nikdo zpustit...

Asi to budeš muset nějak upřesnit, mně na 5.1.1 spuštěný zůstává a tak samo dělá co má...

Když ho spustím a dejme tomu nastavím test připomenutí tak se ozve, ale když podržím home dotyk a na ploše se mi zobrazí všechny poslední otevřené aplikace a já je pozavírám, tak se zavře a není spuštěný, doufám, že jsem to napsal srozumitelně..

Jo, předtím jsi o zavírání nic nepsal. Mně ale zůstává spuštěný, i když seznam naposledy spuštěných aplikací vymažu nebo pozavírám.

..to mi nepomůže, že tobě to nedělá..

Proto jsem psal 'Asi to budeš muset nějak upřesnit' - na jiném mobilu se aplikace chová jinak. Tak holt čisto mít nebudeš.

asi tak!

A proc je zaviras?

prostě zvyk, mám tam rád čisto..

to bude možná otázka launcheru - ten tvůj ty aplikace které odsuneš z naposledy otevřených prostě natvrdo zavře... mě to dělá to samé, takhle zavře třeba o google music ačkoli zrovna něco hraje... řešením je nesestřelovat to co chceš aby běželo :) a možná by pohmohla změna launcheru, nejsem si jist zda to neřídí on

..tak to je posun, protože skutečně používám Nova Launcher, nebudu teda toto zavírat