Jak přidelat pasivní chladič na paměti graficke karty

Hoj lidi, mam grafickou kartu Radeon 9500 Pro od 3Dclub a na pametech nejsou zadne pasivni chladice. Mam pocit ze se prilis prehrivaji. Poradte mi please nekdo jakym nejlepsimspusobem pridelat na pameti pasivni chladic.

Odpovědi na otázku

Pokud už ty pasivy nebudeš chtít sundavat, tak je tam nalep epoxidovým lepidlem.Když je budeš chtít sundat, nalep je vteřinovým lepidlem a kapičkou acetonu spoj zase "rozebereš".Epoxid vodí teplo o fous líp, ale je to vcelku jedno, taková teplota tam zase není.ombre

Povacsinou su pamate na VGA z obidvoch stran na rovnakych miestach, ja som dal pasivy z jednej aj z druhej strany, na teplovodivu pastu, a chytil som ich jednoduchou uvhytkou v tvare U z  pruzneho oceloveho drotu.caw.teraz mam novu grafiku a mam vazny problem zohnat nejake normalne pasivne chladice 4.5x2.5 - 4kusy

Normalne si koupis original chladic na pameti a ten ma na sobe samolepici vrstvu.

www.pretaktovani.cz