» Poradna » Web a internet

Jak přidat na Facebook příspěvek do skupiny aby ho neviděl jeden přátel na FB ?

Zdravím , neví někdo jak mám přidat příspěvek aby se prostě jen ukázal v té dané skupině kam ho píšu ? skupina :Bazar aut a motorek, nákup a prodej + info koutekChtěl bych přidát příspěvek do skupiny ale nechci aby ho viděl kámoš kterého mám v přátelích. Ono dřív tam šlo zvolit aby to někdo neviděl atd. ale jak je to teď ? Jestli to někdo pochopí... Nevím jak to vysvětlit. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Teď koukám že tam je nějaký seznam Omezeno v zabezpečení.Jinak ten přítel .. kámoš v té skupině kam chci ten příspěvek přidat není.

Pokud je ta skupina soukroma (neverejna) nemuze dany prispevek videt. Pokud je verejna - muze pak videt, jak nekomu ci nekdo odpovida v kometarich.

Zdravím, taky bych to potřebovala vědět, přišel jsi na to?

Už si nepamauji . :/