» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak přidat další tiskárnu (USB port)?

Ahoj. No to jsem blázen. Mám dvě tiskárny přes USB a když se pokouším přidat třetí, tak si mohu vybrat pouze z USB 001 nebo USB 002 a když tu tiskárnu nainstaluji tam, tisk jde stejně na některou z těch dvou, které byly nainstalovány dřív. Nikdy s tím na jiných PC problémy nebyly, prostě se automaticky přidávaly další porty (USB 003, USB 004, USB 005 atd.), ale teď nevím, co s tím. Jak tam vytvořím další virtuální port tiskárny? Pod "přidat port" se virtuální port tiskárny nenabízí. Ale jak už jsem psal, na jiných PC s tím nebyl žádný problém a mohlo jich tam být třeba 5Windows 10, 64 bit

Odpovědi na otázku

Ano, může jich být teoreticky kolik chce.

nejdříve použít USBDeview (čištění všech konektovaných USB-zařízení) (jsou verze portable - neinstalační)a pokud nepomůže, hledat dále