» Poradna » Programy

Jak převést všechna data z wordpress locahlohst na hosting

Ahoj, pokud byste chtěli převést všechna data z wordpressu co máte na localhostu (jako jsou samozřejmě stránky a dále potom knihovna s obrázky, pluginy a další nastavení), jak byste to provedli? Měl bych zkopírovat všekeré soubory s ftp nebo stránky převést pomocí nějakého pluginu?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Prohlídl sis administraci Wordpresu???? Hledej v nástrojích.

Migrate WordPress from Localhost to Live Server – A Step-by-Step Guidehttps://www.wpblog.com/migrate-wordpress-from-lo...

nesmyslně složitý. Stačí překopírovat obsah webu, přenést db a upravit ten config a doménu v db.

v kostce...- Na hosting zkopíruješ obsah rootu WP- U sebe vyexportuješ a na hosting importuješ databázi- V souboru wp-config.php změníš údaje k DB na hostingu- V databázi je potřeba ještě projít jednu tabulku a přepsat doménu na které WP běží - už si nepamatuju kde to je, ale je to popsaný na všude na webu.. Hotovo.Takhle se dá komplet WP i ručně jednou za čas zálohovat - stáhnout obsah FTP a ručně vyexportovat DB - to je komplet záloha celýho funkčního WP.

v tý DB je potřeba opravit v tabulce wp_options parametr siteurl a home (tam je cesta kde WP doteď běžel - tam přepsat doménu kde nově poběží)