Jak přetaktovat P4 1,7 -deska to asi nezvlada

Existuje nejaky zpusob jak pretaktovat procesor kdyz deska neumoznuje menit frekvenci a zmena nasobice nema zadny efekt. Myslim jestli to nejde nejakym programkem.JednA SE O DESKU ESC P4VXASD2 DÍKY

Odpovědi na otázku

U desky ECS bych se o pretaktovani ani nepokousel - "kvality" techto desek jsou obecne zname a po pripadnem pretaktovani bude stabilita s velkou pravdepodobnosti dost katastrofalni.

existuje program SoftFSB,ktorý dokáže obchádzať tieto obmedzenia,ale ako už bolo v predošlom príspevku povedané, na ECS môžeš byť rád,že funguje spolahlivo na štandartnom nastavení

No, tak mně jde na desce ECS M863G verze 1.5, přetektovat procesor AMD Sempron 2200+ na procesor AMD Sempron 900+, je, ale pravda že pak to moc nejede, no!

Ale jinak mi tam jde dát až procesor AMD ATHLON XP 3000+, a jak teďkon firma AMD ruší ty procesory mezi procesory AMD 3000+ až AMD 4000+, tak jsem celkem v klidu, další důvod, proč neupgradovat základní desku, když procesory AMD Athlon 64, potom na rozumných frekvencích nakonec stejně nebudou, no!

Ne, tak já fandím hodně firmě AMD avím že tyhle procesory jednojádrové stáhla, s trhu aby je nahradila procesory třeba AMD X2 na teoretické frekvenci 3700+, no!