» Poradna » O Živě.cz

Jak přepnout na desktop verzi tohoto webu na mobilu?

Ahoj,Jednak v zaplatí stránky nevidím možnost to přepnout tam a jednak to nefunguje ani když to v chromu přepnu na desktop režim tam. Stále jen mobilní verze!Jde to přepnout?

Odpovědi na otázku

Jde to přepnout. Nehledej v zápatí (ani v zaplatí). Použij Vyhledat na stránce, Klasický web. Je to zhruba ve spodní čtvrtině stránky spolu s O webu, Napište nám atd.

Ano - změň useragenta (prohlížeče). Jsou na to rozšíření.

Proč by to dělal, když stačí kliknout na "klasický web" a má to...

pokud vím, tak Opera na to rozšíření nepotřebuje, jde nastavit, aby se hlásila jako desktop verze.

Zrovna koukám na Operu v mobilu a ne a ne to najít.To se změnilo tak cca. 2 měsíce tomu..? Ostatní stránky jsou v cajku.

Jak psal Karel. Vyhledej si na strance Klasický web.

Nastavení / Výchozí user agentpřepnout z "Mobilní telefon" na "Stolní počítač".Operu bych měl mít aktuální verzi.

To jsem právě už včera zkoušel a jediné co mám, že je z toho "nudle".Vidím, že v adresním rádku se spouští www.zive.cz.... a samo se to po chvilce změní na m.zive.cz...

a v Chrome tam mas tiez nastavenia - web pre pocitace.

aha. já už to hodně dlouho nepotřeboval.

nastavenia - predvoleny user agent - desktopPrva vec co na mobile zapinam.

Tak on to umí i Chrome. Ale každopádně to není potřeba, stačí prostě najít ten odkaz "klasický web" a kliknout

a to uz by preco robil, ked 1 klikom ma zmenene na desktop uplne vsetky www a nie len tuto jednu.

já to použil párkrát - některé weby vynucovaly mobilní verzi a přepnout nešly... a mobilní verze pro mne v daném případě něco neuměla, nebo nevyhovovala...