» Poradna » Programy

Jak přepnout Adobe Acrobat do češtiny?

Zdravím,poraďte mi prosím jak přepnout Adobe Acrobat Reader DC do češtiny. Mám anglické rozhraní a nikde nevidím volby k přepínání jazyka. Na druhém notebooku je normálně všechno česky.Díky.

Odpovědi na otázku

Stiahnut a nainstalovat cesku verziu. Pripadne mozno existuje korporatna verzia na ktorej sa da menit jazyk UI, ale to by si musel tiez nanovo instalovat.

Hmm, myslel jsem si... Díky.

Já mám v češtině, tak nevím jak to bude anglicky.Úpravy - Předvolby (jde otevřít Ctrs+K) - Jazyk (hned pod JavaScriptem). První položka v otevřeném okně je výběr jazyka.

mooooc děkuji, myslela jsem, že to nejde... uuufff

Zdravím, poraďte mi prosím jak přepnout Adobe Acrobat Reader DC do češtiny. Mám anglické rozhraní a nikde nevidím volby k přepínání jazyka. Na druhém notebooku je normálně všechno česky. Díky.