» Poradna » Programy

Jak přenést nastavení Outlooku na druhý počítač?

Potřeboval bych přenést kompletní nastavení Outlook Expressu 6 na druhý počítač. Samotnou poštu nakopíruju snadno, ale jde mi spíš o pravidla a nsatvení účtů. Můžete mi poradit?

Odpovědi na otázku

Pozri sa v OE na Nástroje/Kontá(účty) a tam je export/Import . Pravidlá neviem ako by sa urobili.

To je ale export zpráv nebo adresářů. To zrovna nepotřebuju.

existuje na to speciální program. Na druhou stranu, nový PC je ideální důvod pro změnu poštovního klienta na něco rozumnějšího

No a ten rpogram se jmenuje....??Nikdo neříkal, že mám nové PC. Používám PC a notebook a nechce se mi všechno nastavovat znovu. Kdyby se mi chtělo, tak možná už používám třeba Bata.

MOZILLA , viz www.czilla.czJe to nahrada IE + dost dobry postovni klient.

Ne dík, zkouším vymakanou Operu. Ale neptal jsem se, jaký prohlížeč nebo poštovní klient je dobrý.

Program Outlook Express Backup, ktery ti to prenese vcetne posty, adresare, nastaveni uctu, pravidel, ...Udelas si zalohu ve forme EXE a na druhem pocitaci jen spustis.

Na download.com jsem našel:Outlook Express Backup 6.5 ABF Outlook Express Backup 1.83.219 Outlook Express Backup Wizard 1.1Předpokládám, že je to ten první program...

Ten, o kterem jsem psal je od Genie Soft

Ano je to on. Díky moc za tip.

Nemas nejaky tip na preneseni nastaveni plneho Outlooku 2003? Bohuzel vsechno co jsem nasel je jen na tu Express verzi.

Jestli tam máš XP tak na instalačním CD je na to průvodce, kupodivu dokonce funguje.