» Poradna » Web a internet

Jak přenášet bookmarky (Firefox) mezi počítači ?

Střídavě používám několik počítačů, na všech mám Firefox.Potřeboval bych mít všechny bookmarky na jednom flash disku a naučitFirefox, aby automaticky používal právě jenom tyto bookmarky.Jde mi o to, abych při střídání počítačů nemusel pořád provádět zálohu a obnovení.Mohl by mi někdo poradit? Děkuji!

Odpovědi na otázku

firefox nepoužívám, ale možná tam bude něco jako "lokace pro ukládání souborů" nebo tak nějak, možná ne. Jestli tam bude, tak jenom u vše nastavit flešku a stačí jí přenášet mezi pc a máš to. Ale jinak fakt nevim

proč nepoužiješ portable Firefox?Jinak mám dojem, že Firefox tam má nějakou synchronizaci - je to někde v nastavení - pak dokonce si to sdílí i otevřené panely - resp. můžeš si otevřít panely co máš na druhém kompu.

Portable Bookmarks nevyhovuje?

Na tohle je dobra Opera a její služba Opera Link http://wiki.operacesky.net/Jak_funguje_Opera_Link

Foxmarks