» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak přejmenovat složky pošty

Zdravím,ve Windows 10 používám výchozí poštovní klient, v něm mám několik účtů přes protokol IMAP, a u některých účtů se složky jmenují normálně česky "Odeslaná pošta", "Doručená pošta", "Odstraněná pošta" atd. Ale u jiného účtu je to napůl česky "Doručená pošta" ale napůl anglicky "Send", "Trash" atd.Jde to nějak přejmenovat?

Odpovědi na otázku

To je bug táhnoucí se léta. A veškeré pokusy to počeštit (třeba na serveru) končí neslavně bohužel....

Jeden problém by tu byl. Pokud používáš jeden účet tak po přejmenování je vše OK. Pokud ale máš více účtů, tak ti po přejmenování nebude chodit pošta dokud neklikneš na daný mail. Prostě přestane synchronizovat automaticky. Vyzkoušeno několikrát a vždy to jede do přejmenování složek. Poté už jen na klik na daný mail či doručená pošta na daným emailu. Když je to EN tak sync chodí v pohodě.