» Poradna » Mobily

Jak přejmenovat Airpods

Dobrý den, potřebuji radu.Vzhledem k tomu, že se mi už asi po 6 zničil kabel drátových sluchátek, tak jsem s rozhosl i k Iphone koupit Airpods... i když má jack.Ale kdy je zkouším přejmenovat podle návodu, tak v kolonce bluetooth, u zařízení Airpods kliknu na to i v kroužku a tam by měl být název airpods apod. Jenže já tam nic nemám, je tam jen napsané: Ignorovat zařízení.Nepomůže mi někdo, jak to mám přejmenovat? V Itunes na pc (windows 10) tam nikde nabídka přejmenování připojených zařízení není. Takže i když mám Iphone připojený kabele a airpods připojené n bluetooth, tak je nemohu přejmenovat.Za každé rady děkuji

Odpovědi na otázku

Sluchátka musí být připojená , tzn. buď otevřená krabička, nebo sluchátka vyndat z krabičky a dát do uší. Pak by přejmenovat měly jít.

Zkus resetovat AirPody - tlačítko na zadní straně držet víc jak 15 vteřin - LED bude napřed blikat bíle, pak 2x oranžově a poté je možné tlačítko pustit. Pak se budou chovat jako nová.Pro přejmenování AirPodů je potřeba je mít připojené k iPhone.

taky mam takovy problem☹️ nevim co s tim