» Poradna » Programy

Jak prehrat porypane DVD

mam z pujcovny DVD film, ktery se v polovine zasekává. hodně:(
jsou tam jakési mechanické poškození
ostatní filmy mi vždy mechanika zvládla, max. s nějakými zaseknutími.
Je na to nějakej opravnej soft? Nebo se to musí nějak zkopírovat na harddisk? DěkujI!

Odpovědi na otázku

Kdyby bylo tvoje, tak bych řekl "přeleštit a zkopírovat". Když není tvoje, tak to leštěním můžeš, pokud se v tom nevyznáš, dovést ještě do horších konců a buou to po tobě chtít zaplatit. Zkusil bych to tedy jen zkopírovat, osvědčilo se mi onehdá CloneDVD4.0, a vypálit nebo skouknout v PC.

Jo, možná to mechanika v PC zvládne. Přehrávače, zejména značkové, jsou někdy trochu "přešlechtěné" a nechtějí nic než originál v 100% stavu. Některé ale zase přehrají pomalu i vinyl.

Jako přehrávač zkus KM Player - umí přeskakovat vadné rámce.

díky moc, zkusím KM Player, když je to freeware:)
kdybych chtěla ten film dát na HDD, tak mám asi smůlu ... :(

Proč?

ty soubory s chybama jsme skoušely s BAD DVD, a ani ten soft to nezvládal, trvalo to děsně dlouho a pořád byl v polovině. Jak to jinak na HDD přetáhnout??

Tak to udělejte tak, jak píše BieL - reklamace.

Poškrábaný film půjčovna přeleští a půjčí bezplatně znovu. Napravovat jejich problém opravným softem je snad škoda vlastního času, nebo ne?

Na poškrabané DVD vraj pomáha zubná pasta.Treba leštiť od stredu k okraju,nie krúžiť.. Na poškodené DVD je kopec softu.Iso Hunt,BadCopier..stahuj.cz a pod..Google...www.pc.sk