» Poradna » Programy

Jak přehrát na PC film v Blu-ray

Z torrentu jsem si stahl film,ale nevím v jakém programu jej spustit. Je v nějaké složce spustitelný soubor ? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Ahoj lamičko.Přehraješ to ve velc nebo mpc-hc nebo si to muxni do mkv pomocí mkvtoolnixu.Není zač, lamičko.

Nejlepe prevest na iso. Jinak ve slozce bdmv/stream najdi nejvetsi soubor a otevri treba ve vlc. Pokud jich je vic, tak preved na to iso a otevri treba v total media threatre.

Je zbytečné z toho dělat iso. Proč doporučuješ placený šit když to zvládnou přehrát i vlc a mpc-hc a to bez toho, aby se todávalo do iso?Jseš stejná lamička jako on.

Kdyz mu nedela problem ukrast film, proc by mu delalo problem ukrast si i placeny prehravac? Co se tyce iso - nekomu vyhovuje, nekomu ne, dvd i blu-ray obsahuje spoustu souboru a ja je mam radsi v jednom souboru. Ja zas nechapu tvoje doporuceni muxovat do mkv. To si to mohl v mkv i stahnout.

Proč to nechápeš? Zbaví se tím nepotřebných souborů co nechce, obvykle všeho kromě hlavního filmu, no a v hlavním filmu ponechá pouze českou audiostopu nebo ty, které bude potřebovat, a tím taky ušetří místo.

Ano, tohle presne nechapu - proc tedy stahuje film ve formatu blue-ray, kdyby ho v tom formatu nechtel nechat? To mohl rovnou stahnout polovicni mkv.

Zřeba remux z bluray nenašel, přece jen jsou dohledatelnější bluray nebo enkodované ripy.

Stáhnout film není kráděž, to samé platí pro placený přehravač.Navíc je rozdíl mezi tím, kdy nemá možnost stáhnout zadarmo určitý film a mezi tím, kdy k přehrání má možnost využít přehravač zdarma, který navíc není šit.

Stahoval pres torrenty.

No a, lamičko?

jak to v tom VLC přehraji blue-ray z HDD ? 2160p.TWN.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1 tento formát když tam vložím tak mi VLC spadne... prosím o radu :)

Ty nepoznáš spustitelný soubor? Ale vypadá to, že si vypatlaný jako cenzoři, asi ti nedochází souvislost mezi Filmem a spustitelným souborem

Mám problém mám originální Blue Rey s klíčem ale nejde mi to přehrát na PS3 a nevím jak to mám aktivovat abych si to mohl přehrát pořadí mi někdo děkuji