» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak přehrát filmy ulozene v PC (WINDOWS) v iPhonu (sharing)

mám mraky filmů uložených na disku asi jako kazdý.....domama mám běznou n wifi síť založenou na routeru a repeatru.... veškeré zařízení mi komunikují výhradně přes Wifi.... chtěl bych poradit jestli muzu poušt filmy na iPhonu kdyz jsou ulozeny na PC windows :)

Odpovědi na otázku

Muzes.1. Filmy musi byt spravne encodovane (Handbrake na to ma profil),2. nasdilis je v itunes.

asi jsem tatar ale co je handbrake? a poprípadne v jakým formátu musí být..... nasdílet v itunes bych asi zvladl :)

Ne chlapče, ty nejsi tatar, ty nutně potřebuješ Chocholouška.

nebo použije:http://www.freemake.com/cs/free_video_converter/"Konvertujte do iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, AndroidOptimalizujte videa pro zařízení od firem Apple, Sony a zařízení s OS Android. Zdarma konvertujte videa pro iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, XBOX, Apple TV, mobilní zařízení s Androidem, chytré mobilní telefony atd.:taky není potřeba znít žádné formáty a nastavení...

Bóóóóže - někdo doma šetří až tak, že si koupí miniaturní zařízení ke sledování filmů.