» Poradna » Programy

Jak "přebindovat" klávesy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký program který by mi mohl změnit to co se stane po zmáčknutí klávesy. Jelikož mi přestalo klikat levé tlačítko myši tak bych si jeho funkci chtěl dát na jiné.

Odpovědi na otázku

To je nějaký žert? Chudý chlapec, co nemá na Myš? Pokud je ta otázka snad nedejbože myšlena vážně, tak winOS - Ovládací panely - Myš.

Víš peníze na myš mám ale nežiju někde v centru města (bydlím na vesnici) a toto je jenom záložní plán než se ke koupi nějaké dostanu ...

Slůvko Eshop neznáš?

Přizpůsobit si klávesy na klávesnici lze takto http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zjednod... , ale klávesy na myší, to takto asi nepůje.

přehodit LTM a PTM lze u jednoduchých myší přímo v ovládacích panelech - hardware - myš zaměnit první a druhé tlačítkono a PTM lze částečně nahradit tlačítkem pro vyvolání kontextové nabídky na klávesnici, nachází se vpravo mezi alt a ctrl.

nevíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmííímímímíímmímíímímímímímímímhuiejrn jkfjglkrjgkjůbhhhiufhg ayodfiu gthsdkfbLkh