Jak poznat jakou pamět DDR koupi a jakou podporuje deska.

Chtěl bych se zeptat,
pokud nemám návod od základní desky a nemohu nikde na internetu najít přímo typ té základní desky
( ASUS P5LD2-VM SE) zda existuje nějaký program, který by otestoval desku a zjistil, kolik deska vezme.

Původně tam byli 2x paměti DDR2 256 PC4200 DIMM, což je na dnešní dobu málo.

Teď bych to viděl na celkem 2GB

www.alza.cz ...

Co myslíte? Vezme to deska?
Ještě mám otázku, když paměti běží na pracovní frekvenci 800 MHz a deska pravděpodobně nepodporuje, tak se nic nestane, ne? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

zde odkaz na str. o vlastnostech desky: www.alza.cz ...
frekvence paměti se přizpůsobí frkvencí desky čau...

support.asus.com ... tu najdesi manual , podpora procesoru a s jakym biosem, bios program na flasnuti biosu podporu pameti atd.