Jak poznám který SSD disk bude sedět do mého PC

Zdravím, nejspíš budu za blba ale odpovědi jsem se nikde nedočetl. Jak poznám který SSD disk bude sedět do mého PC ? základovku mám tuto: Asus B85M-G. Jde o to že se mi seká Cod Warzone, požadavky mám na to dostačující ale stále nehraju plynule. Myslím že SSD je řešení ale nevím jaký vybrat.

Odpovědi na otázku

Jakýkoliv SATA.

No otázka je, jestli je to doopravdy dostařující platforma, Warzone docela požírá i CPU výkon, a do té desky lze dát sice ještě použitelná, ale přece dnes už starší 4. generace Intel Core...Z hlediska SSD to máš jednoduché, máš jen SATA porty, tak doporučuji Crucial MX500, velikost podle toho, co si můžeš finančně dovolit, doporučuji alespoň 1 TB za cca 2500 Kč. A připojit do žlutého SATA portu, ne do černohnědého na desce.

Dobře děkuji moc !