» Poradna » Ostatní

Jak povoolit vga výstup na základní desce MSI H81I-MS-7851

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat, jak povolit vga výstup na základní desce MSI H81I-MS-7851.Doted jsem měl hdmi redukci zapojenou v grafice, ale ta se rozbila a toto mi nefunguje.. prý je to zakázané, tak se ptám jak to povolit? Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Nová redukce?

Mám to hodně z ruky :)

V UEFI/BIOS povolit integrovanou. Nebo tu rozbitou vyndat a reset BIOS.

A ten bios otevřu pomocí f11 nebo del?

Del.

rozbila se ta hdmi redukce nebo grafika ? jakej tam máš vlastně procesor ?

Jenže ten výstup na desce je z integrované grafické karty. Tudíž bude mít mnohem menší výkon, než ta externí. A kromě toho je pitomost provozovat VGA monitor v počítači, který má HDMI výstup. Takže místo redukce kup nějaký normální monitor.

Rozbila se redukce.. nefunguje mi ani v mém rog notebooku.. Procesor myslím jsem tam je intel pentium 4570

A pořídit si místo stupidní redukce normální monitor s HDMI vstupem tě doteď nenapadlo?

Nebylo proč :)

Jistěže bylo proč. Místo mizerného analogového VGA přes nějakou redukci, použít přímé digitální propojení HDMI. To dostatečný důvod.

Víte co.. já na to mrdám.. ntb mám s 1060 6gb i7 7700 a je to 120hz.. jen jsem chtěl zprovoznit pc... až ho budu jednou potřebovat tak si koupím monitor :) Ale jinak děkuji

tak vidíš..

Jediné rozumné řešení :)