» Poradna » Mobily

Jak povolím stahování z YouTube v programu Advanced Download Manager

Dobrý denJak povolím stahování z YouTube v programu Advanced Download ManagerJe to někde v podmínkách Google, ale nevím kde.Poraďte mi prosím.Děkuji

Odpovědi na otázku

Prohledáš nastavení toho programu. Ale přijde mi dost zvláštní, že by to bylo potřeba někde povolovat. Většinou to ten program buď umí a hned to funguje a nebo to neumí a s tím pak nic nenaděláš, leda použít jiný program.