» Poradna » Notebooky

Jak používat mikrofon když mám externí monitor

Dobrý den, mám k notebooku připojený monitor a mám to nastavené jako jenom druhá obrazovka takže když volám přes Team Speak 3 tak mám zapojený sluchátka s mikrofonem v tom monitoru tak jak udělám abych mluvil přes ten mikrofón co mám na sluchátkách a ne přes mikrofón co mám v notebooku.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

A má ten monitor propojení pro mikrofon ??? Jak je to připojený ???

Monitor má sluchátkový výstup ale má skutečně vstup pro mikrofon? Máte ten monitor propojený s mikrofonním vstupem zvukové karty? Pokud ne, tak nemáte na headsetu mikrofon připojený.Pokud ano, tak stačí vybrat v nastavení vstupních zařízení správný mikrofon, měly by být vidět všechny.Předpokládám první případ, tzn mikrofon budete muset zapojit do notebooku a sluchátka do monitoru, i když... proč nejsou zapojené v notebooku?