» Poradna » Web a internet

Jak používat klávesové zkratky v prohlížeči při sledování videa (Youtube)

Dobrý den, už dlouho mě otravuje jeden problém především na Youtube, ale obecně při sledování videa, tedy když je aktivní flash player. Jakmile kliknete do přehrávače, třeba změníte rozlišení videa, flash se stává aktivním prvkem na stránce a zamezuje tak prohlížeči používání zkratek (F5, Bckspc, atp.), musíte kliknout vedle videa aby to šlo. Pro někoho maličkost, pro mě hrozná otrava, rád se na netu pohybuji jak nejrychleji a nejpohodlněji to jde a tohle se mi nedaří vyřešit. Zkoušel jsem google, bez úspěchu. Možná neumím hledat, ale věřím, že nějaké řešení ve formě doplňku nebo scriptu existuje. Víte o něčem? Díky.

Odpovědi na otázku

HTML5, HW podpora grafiky je nyní již plná, min. zátěž CPU. Pokud vyžaduješ něco spešl jako u střižny J, K, L apod. pak si video stáhni v max. kvalitě např.:http://www.youtubedownloaderhd.com/download.htmla načti do střižny (práce s okénky) nebo do přehrávače MPC-HC, VLC nebo co používáš a využij jeho možností.