» Poradna » Mobily

Jak použítvat mikrofon z notebooku místo mikrofonu ze sluchátek?

Dobrý denpřejdu rovnou k věci. Nedávno se mi rozbil mikrofon na sluchátkách. Jednoduše už nepříjmá zvuk. Chtěl bych se zeptat zda by šlo nějak nastavit aby můj notebook nahrával zvuk z vlastního mikrofonu místo ze sluchátek? Kdyby mi někdo urychleně poradil moc by mi to pomohlo. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

ovládací panely - zvuk - záznam - kliknutí pravým tlačítkem na mikrofon z noťasu - nastavit jako výchozí zařízení

I po tom so jsem zapojil sluchátka do pc se mi ukazují jen 2 věci: Mikrofon a Směřovač stereo.

tak ještě na té kartě Záznam klikni pravým a dej Zobrazit vypnutá zařízení

Mám zobrazená zakázaná i odpojená zařízení. Bohužel jsou tam pořád jen ty 2 položky.