Jak postavit projektor z LCD

Ahoj,nevíte něko nebo nemáte zkušenosti se stavbou LCD projektoru?Potřeboval bych nějaký návod,od někoho tady kdo to dělal.Nejlépe kdyby jste sem daly link,kde se dají sehnat u nás v ČR součástky,nic jsem nenašel,alespon ne v ČR.Bednu bych postavil bez problému,lcd bych také sehnal 15tku,halogen lampu také ale ty čočky a frensely a zbytek co je třeba už ne.Případně bych koupil nějaký od vás jestli máte,nebo by jsme se mohly domluvit a mohl bych si ho nechat udělat u někoho z vás kdo jej už dělal.Díky za každou pomoc.

Odpovědi na otázku

viz zde něco takového bych chtěl stavět.http://usuarios.lycos.es/diyeitor17/

ale já spíš myslel kde se dají tady u nás koupit ty součástky