» Poradna » Mobily

Jak poslouchat hudbu z DVD přes sluchátka bez TV?

Mám dotaz, když chci poslouchat hudbu co je na DVD ale nepotřebuji obraz a nemám televizi, DVD přehrávače co vím maji výstup pouze v koaxiálech, nebo scartu. Já bych chtěl do něj zapojit jenom sluchátka a poslouchat tak, chce to nějaký převodník? Nebo stačí nějaká redukce? Poraďte jak to vyřešit a co nejlevněji. Děkuji

Odpovědi na otázku

Naprosto nechápu, k čemu by mu to bylo ?

Tak dvd jsem nezkousel ani v radiu s cd prehravacem

A kde mas laser na snimaní ??

Ty vole nadpis jak vrata o DVD prehravani, ty ho prehlednes.

DVD přehrávače mají obvykle i audio výstup na cinčích. Pak by stačilo něco takového :https://www.audigo.cz/Domaci-audio/Sluchatkove-... Některé mají i přímo sluchátkový výstup, ale to asi nebude tvůj případ. Nechceš napsat, co vlastně máš za přístroj ?

celkem dost problém bych viděl v tom, že spousta přehrávačů nemá bez TV rozumně použitelné menu na ovládání - musel by se to naučit poslepu.

Já netuším, co na tom chce poslouchat. Jestli je to film, tak stiskne Play a poběží to :D Jestli jsou to MP3 soubory v nějakejch adresářích, tak nevím :D

I když čert ví, já už ani nevím, kdy jsem měl doma nějaký DVD přehrávač a jak se obsluhoval

Ja to strcim do telky a ono to uz jede samo. Hyunday

DVD prehravace mivaly i linkovy vystupy a digitalni zvukovy vystupy. Potrebujes sluchatkovy zesilovac s prislusnym vstupem. Chces poslouchat CD-DA, DVD nebo nejaky zvukovy soubory vypaleny na DVD?

a proč to poslouchat zrovna z DVD? Proč ne nějaké zařízení na přehrávání MP3?

Protoze to ma na DVD. Treba dostal dvdéčka a chce poslouchat perfektni muziku a ne nejake mp3

Pokud to nejsou nejake originalni nahravky tak bych to takhle slozite neresil... nainstaluj si do PC/telefonu Spotify a muzes poslouchat do "zblbnuti". Pripadne nekteoru z alternativ

Zkusil jsem strcit DVD do rmg s CD a zapnout. Chvili to pracovalo a pak No disc. Tak jsem si z DVD solistu Vlado Kumpana a jeho kapelu zvukove nepustil.

Musim dodat ze to ma i mp3 prehravac

No vidite... Kdyby jste pouzil stremovaci hudebni sluzbu tak davno poslouchate... i takoveto umelce tam lze nalezt

Skusil si strčiť DVD do CD prehrávača? OMG! CD player neprehrá DVD placku.

To jako máš DVD player a nemáš tv.?Jak tam chceš bez zobrazení něco najít.Komp máš,poslouchej z kompu.Se mi to nějak nezdá...

Nema DVD prehravac. Chce prehravat pres hřeben na vlasy obaleny papirem z Narpy ( listovy toaletni papir)

To je jedno, jak vidno odpovídá si to samo sobě, pod různými nicky. ZP! "Upozornění bylo odesláno."

... a nebo je lepší toto: https://www.alza.cz/externi-mechaniky/1884853... ?

Používat DVD přehrávač bez zobrazovadla je na palici. Nemůžeš se orientovat, kde na disku jsi, ap. Přehraj si ho v nějakém počítači a převeď do formátu, co ti zvládne nějaký jiný přehrávač nebo telefon.

DVD prehravace maji bezne i HDMI a 2xRCA stereo vystup (pak vetsinou ale nefunguji pokrocile zvukove kodeky (DTS, Dolby Digital, atd.), jenom to asi nesmi byt nejlevnejsi sunt za 500Kc z Lidlu.

Sencor SPV 2920

Až už vyřešíš připojení sluchátek nebo repráků jakkoliv, bez obrazu to nepůjde ovládat. Každý si udělá menu po svém a vlastně ani nezjistíš, co tam je. Také bude záležet, jesti to máš nějaké audio soubory vypálené na DVD, nebo je to udělané ve formátu videa nebo jako DVD audio (na to je potřeba speciální přehrávač, běžně to asi není).

Je to ztráta času se tím zabývat, pořiď si k DVD televizi nebo si pouštěj disk na něčem jiném. DVD přehrávače jsou už dneska na ústupu, stejně jako před lety videa. To je evoluce a nic s tím nenaděláš.

Staci konvertovat muziku do nejakeho pouzitelneho formatu a je po problemu. V roce 2019 resit DVD je usmevne, nejste-li kuratorem muzejnich sbirek.(A vyse navrhovana streamovaci sluzba je samozrejme to uplne nejhloupejsi a nejmene vyhodne reseni..)