» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak poslepu obnovit Windows 8

Zdravím všechny, mám starší notebook Acer Aspire 4820TG a nedávno sem si na ně hodil W8. Jenže mě dost štvalo, že oficiální podpora je mizerná a že běží pouze na pomalejší grafické kartě od Intelu, která navíc nepodporuje HDMi kabel (dost často připojuji svůj notebook k televizi / ext. monitoru) Proto sem se rozhodl pro alternativní řešení z této stránky: http://leshcatlabs.net/ . Ovšem především mojí chybou, že jsem asi nedodržel některé kroky, jsem odstavil display, který po naběhnutí W8 zčerná a nejde s tím nic dělat. Snažil jsem se najít možné řešení, ale do safe modu už se nelze dostat pohým zmáčknutím F8, ale je nutné to udělat přes nějaký Recovery Mod, který ovšem, a můžete hádat třikrát, běží na klasickém grafickém rozhraní na grf. kartě, které já nevidím. Proto bych vás chtěl poprosit o radu, jak obnovit W8 i po slepu. Ani nevím, jestli W8 fungují dobře, protože zároveň neslyším žádné zvuky. Díky moc všem, kteří mě v tom nenechají.

Odpovědi na otázku

Snadné instalační médium, oprava nebo obnova ze zálohy AcronisTrueImage či DiscWizard (ATI10).

Oprava nepomohla a obnovu ze zálohy nemam. Kdybych měl, bylo by všechno mnohem jednodušší.

Cez siet sa dam neda nejako pripojit? Remote desktop z ineho pocitaca alebo tak. Neviem ci to maju Osmicky zapnute alebo to treba niekde povolit Potom asi jedine reinstall alebo obnovu zo zalohy ... nieco ako "predchadzajuca konfiguracia" - to co ludia s oblubou vypinaju v Sedmickach - tam nie je?

Bohužel lidé z Microsoftu byli opět tak prozíraví, že safe mode, ze kterého by to teoreticky mohlo jít, lze spustit až po nastavení v recovery modu a recovery mod funguje na grafickém rozhraní využívajícím grafickou kartu.