» Poradna » Web a internet

Jak poslat peníze na Paypal

Dobrý den,prosím jak mám poslat peníze z banky Era na PayPal,nějak tam tomu nerozumím.Děkuju

Odpovědi na otázku

Era neznám. www.paypal-dobijeni.cz nefunguje?

Poslat komu, sobě na svůj účet nebo někomu cizímu jako platbu?

Ahoj,tady mas presny navodhttp://jaknapaypal.cekuj.net/articles.phpTaky mam ERA a jde o klasicky bankovni prevod.Pozor na jednu vec (taky to tam zminuji) - jmeno vlastnika bezneho bankovniho uctu a paypal uctu musi byt stejne!

Propojíš si účet ERA a PayPal a při platbě se Ti strhnou peníze z ERA účtu.Návod tam někde najdeš.Napřed si PP strne 50 Kč pro ověření,ty do měsíce vrátí.Potom platíš podle pokynů.Tak nějak:http://www.penize.cz/nakupy/225341-paypal-pro-...

Ideálně to poslat "poštovním holubem" !!! Sakra vždyť návodů je plný internet. Na co máš tu bouli na krku? Aby ti nepršelo do krku??????

Ich: Pokud máš nějaký problém s mým dotazem,tak ho ignoruj! Od čeho mám asi pusu v tomhle případě klávesnici a ruce? Na to abych se zeptala. Tak si laskavě své rádoby vtipné přirovnání strč za klobouk a běž odpovídat podle Tebe na inteligentnější dotazy! Těšilo mě ;) Jinak ostatním děkuju,jdu to zkusit. Mimochodem jedná se o můj účet na PP,ale na něm mám 0 kč a poslat mi to nešlo aby se to strhlo z Ery.

Ahoj jaký je tvůj Paypal email? A jakou částku chcete odesílat? Respektive kolik si přejete, tam mít? Pošli mi dopis na kilocent@centrum.cz - nebudu sem vypisovat svétajemství - odešlu instrukce s nejnižšími náklady - do 6 pracovních dnů.Do předmětu uveďte kdokoli ::Chci hotovost na Paypal:: nejlépe z toho mailu, kterým jste tam registrovaní - nebo ho napsat v té správě a částku. Odepíšu

Ne je to Cocot

Ty jseš prostě takovej ten klasickej českej d....t, žejo,...?

já si třeba na paypal neposílám nic ale používám to jako bránu pro platbu kartou.

tak koukám, že ERA je ČSOB a https://www.paypal-dobijeni.cz/ podporuje jen tyto:"Nyní si můžete okamžitě dobít svůj PayPal účet, pokud máte otevřený účet v jedné z následujících bank:" Komerční banka Raiffeisenbank Česká spořitelna ČSOB UniCredit Bank Volksbank GE Money Bank Fio banka mBank Equa bankAle pořád by to mělo jít tím starým způsobem, kdy se pošle bankovní převod na účet PayPalu v české Unicredit Bank...

blbost - nečtu pořádně ČSOB v podporovaných bankách je, takže z ERA by to jako mělo jít normálně taky.

Tak jsem to udělala podle jednoho návodu zde a šlo to teda doufám,že mi tam ještě příjdou ty peníze :D Jinak já to mám také propojené,ale s Airbank. Děkuju Vám všem za rady :) :)

Dobrý den,prosím jak mám poslat peníze z banky Era na PayPal,nějak tam tomu nerozumím.Děkuju