» Poradna » Web a internet

Jak poslat peníze na můj paypal účet?

Dobrý denJe nějaká možnost jak poslat peníze na můj paypal účet?Vím, že existuje stránka trustly ale ta prý není moc spolehlivá.Díky

Odpovědi na otázku

Áno, je taká možnosť, pokiaľ vlastníš platobnú kartu, ktorá má povolené platby cez internet a máš aspoň dve e-mailové adresy. Jednu tú, ktorá je prepojená so službou PayPal a jednu takú, ktorá s ňou nie je prepojená.Ak spĺňaš spomínané podmienky, tak to nie je až také ťažké. Prihlásiš sa do účtu PayPal, vyberieš si možnosť vyžiadať si platbu od nejakej osoby (Send&Request -> Request from friends and customers), do formulára na vyžiadanie platby zadáš svoju e-mailovú adresu, ktorá nie je prepojená s Paypalom. Na túto adresu ti následne príde správa s požiadavkou na zaplatenie danej sumy. Sumu uhradíš pomocou platobnej karty s povolenými platbami cez internet. Následne sa o chvíľu môžeš prihlásiť do PayPalu a uvidíš, že ti bola zaplatená suma pripísaná na konto PayPal. Neviem ako dlho bude trvať pripísanie platby u teba, u mňa to prebieha do niekoľkých minút. Odporúčam ti to prvýkrát vyskúšať s malou sumou. Keby náhodou niečo nevyšlo...Čo sa týka tej služby Trustly, tak tá naozaj nie je dôveryhodná. Vyžadovať od zákazníka prihlasovacie údaje do internetbankingu je bezpečnostný nonsens. Firma Trustly má pomýlené pojmy a dojmy a PayPalu je to zjavne úplne jedno. To už je asi bezpečnejšie použiť tú platobnú kartu, i keď samozrejme ani to nie je tak bezpečné, ako bol napríklad príkaz na úhradu, ktorým sa to dalo prevádzať v minulosti.

trustly som používal dlhšiu dobu a nemal som žiadny problém aj komunikácia s nimi je bez problémov... ale najlepšie je aj tak prepojiť kartu rovno s paypalom

ahoj mam dotaz chtela bych vedet jak poslat penize z tiktoku na muj ucet paypal muj manzel je tunisan a ja jsem si udelala ucet paypal a on by chtel ty jeho penize z tiktoku prevest na muj ucet paypal poradite mi nekdo?

A máš nějaký rozumný důvod, proč tam musíš posílat peníze předem a nemůžeš si s PayPal propojit platební kartu?

Nezlob se, ale to je jeho/její věc. On/ona chtěl/a jen radu.

treba proto ze z pri platbe kartou si paypalk bere 4,9%....

svého času jsem používal:https://www.paypal-dobijeni.cz/ale už delší dobu mám kvůli internetovým platbám obecně separátní bankovní účet s kartou - vše bez poplatků.

Používám trustly běžně a nemám problém. Nechci propojovat s kartou.

Pokud máš nějaký bankovní účet vedený na stejné jméno jako Paypall, tak na svůj účet u Paypallu můžeš převést peníze jednoduše příkazem k úhradě. Převádí se na účet u Unicreditbank 81880926 / 2700. TransferID, které napíšeš do zprávy pro příjemce, zjistíš ve svém Paypall účtu na záložce "Top Up".

Ano existuje několik různých možností. Ovšem doporučuji propojit s kartou a na paypalu peníze nemít vůbec.

Dobrý den mám s tím převodem na účet problém je to bez týdne měsíc co jsem to převáděl a stále nic použil jsem metodu vygenerovaného čísla účtu banky Moneta zřejmě pro ČR. a do poznámek svoje osobní číslo účtu v emailu mi přišlo že je částka odeslána nevíte prosím jak postupovat jestli nějak polemizovat s ID transakce ??

Dobrý den Je nějaká možnost jak poslat peníze na můj paypal účet? Vím, že existuje stránka trustly ale ta prý není moc spolehlivá. Mám účet omezen a přesto, že jsem vyřešil veškeré náležitosti, omezení nemohu zrušit. Díky

Dobrý den chtěla nich se zeptat jak máme přeposlat peníze v paypalo e hry na pajpal účet děkuji za odpovjet fialova