» Poradna » Ostatní

Jak poslat knihy do čtečky Kindl?

Mam take prosbu.na ctecce mame nastaven emeil u kindlu.jenze si na nej chceme poslat nějaké knihy ale nevyme kde si je potom vyzvednout.protože také problém s připojením na ven.někdy to jde a někdy to píše ze se nedaří a signál wi-fi je velký.dikybza radu//Upraven titulek porušující pravidla//

Odpovědi na otázku

Nemá to čítačku kariet? Wifi nejde nikdy spoľahlivo, alebo len pri istých sieťach?

Kindle je v tomhle proti konkurenci dost omezený - já u Pocketbooku to připojím přes kabel a knihy v jakémkoliv z několika podporovaných formátů prostě nasypu jak na flash disk.U Kindle se musí použít nějaký ten emailový konvertor, nebo prý jde i přes usb pomocí programu Calibre:http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/dat...

Na svém Kindle účtu musíš povolit e-mailový účet nebo doménu, ze které chceš knihy posílat. Slouží to jako ochrana proti spamu.Jinak je mnohem jednodušší čtečku připojit k počítači a knihy tam normálně nakopírovat.

no já myslím že je jednodušší si to poslat na ten mail, protože při tom to příslušnej dokument i upraví tak aby to Kindle dobře zobrazil ne ?Jedinej zádrhel je opravdu v tom povolení mailu z kterýho se to posílá a být na wifi..Komu jsem to nastavil s tím mailem a ukázal mu jak na to, tak už kabel moc nepoužívá..

Všem vám díky moc za odpovědi.a nemá náhodou někdo nějaké čtení pro ženskou ze by za nějakou úplatu zaslal.Diky moc

V čom je Kindel lepší oproti mobilu/EPUB-u? Len vo výdrži? S lepšou bat. v mobile sa tiež dá bez wifi/dat čítať text xy hodín

tak snad o vyhode e-ink displeju nema cenu polemizovat ne ? Pokud si to jeste nemel v ruce tak si to nekde prohlidni a po chvilce uznas ze na cteni je to fakt lepsi nez zarici nenazranej displej mobilu nebo tabletu..

Kupříkladu v tom, že na E-Ink čtečce si můžeš číst na pláži na plném sluníčku a text bude krásně čitelný jak kniha. Telefon čitelný moc nebude, ani kdyby měl displej typu Super AMOLED.V principu bys to mohl vyřešit kompromisně telefonem jako je třeba Yotaphone...Osobně jsem za čtečku rád, ale Kindle bych si nekoupil kvůli té omezenosti formátů. Taky jsem zvyklý třídit si knihy do složek, což prý Kindle taky neumí.

https://www.palmknihy.cz/