» Poradna » Web a internet

Jak poslat 20 GB soubor?

Zdravím, mám takovou otázku. Mám video a můj kamarád mi nabídne, že mi ho sestříhá. Problém však spočívá v tom, že má 20gb a nejde poslat mailem, či úschovnou. Je nějaká jiná alternativa, kterou bych mu to mohl poslat? //titulek upraven//

Odpovědi na otázku

Poslem, poštou, holubem (na USB fleš).

Poštou na flashce :) No řekl bych, že 20GB není zase takový problém poslat úschovnou, maximálně ho rozdělit na 2-3 kousky. Ale přeci jen, pokud ty i kamarád nemáte rychlou přípojku intrnetu, tak bych se na to vykašlal a opravdu bude jednodušší vzít 32GB USB flash a poslat doporučeně poštou.

Zaujímalo by ma aký typ ľudí nevie napísať subjekt/titulok

Torrent, nebo treba i TeamViewer, ja cez nej poslal 200GB za 3 dni.

Ak Ti TV umožní byť pripojený 3 dni. Mňa nepustí ani 5 minút a to ho vôbec nepoužívam (odhadujem, že v našom NAT-e, t.j. za 1 verejnou IP ho používa veľa ľudí a team to berie ako pričasté používanie)

Prerusene stahovane bude pokracovat, staci nechat bezat na pozadi. Ja som tak preniesol subory z jedneho PC na druhy (ktore boli vedla seba), kedze som nemal externy disk. :P

To je to dnes myslenie. Radsej tahat cez internet niekolko dni, ako si nastavit zdielanie a mat to za par minut, pricom data neopustia lokalnu siet.Pripadne stiahnut nejaky mini ftp server a za 5 minut to posielat pekne v ramci siete.

zkus to nahrát na ulozto a zahesluj ,jen nevím jestli tam nemaj maximální velikost souboru

Ulozto používají na výměnu dat jenom kreténi. Protože kdy nemáš zaplacený kredit, rychlost stahování je omezená natolik, že 20 GB dat by se stahovalo plácnu 2 dny?

To přidej :)

20GB súbor zabalený do 20x1GB rar stiahnem za cca 3 hod. (JDownoader 2)

Cca 1 GB/hodinu

a není na tohle určená třeba služba uschovna.cz leteckaposta.cz uloz.to MEGA a padesát dalších ???Nebo co to třeba zabalit do archivu, rozdělit přitom na menší soubory a poslat mailem na dvakrát ?Jak dlouho si psal ten dotaz ? Nenapadlo tě dát jednoduchej dotaz do vyhledávače a najít rešení za 30s sám ?

jo přehlídnul jsem tu velikost 20GB.. takže opravdu před odesláním na jakékoliv úložiště rozdělit nějakým archivátorem (7zip) třeba po 1GB. Doufám že máš sakra rychlej upload jinak u toho zešedivíš.

Přesně. Stačilo do vyhledávače zadat send file peer to peer a hned třetí výsledek byl použitelný.

napr skype?

takeafile.com

To se řešilo už v 80. letech minulého století kabelovým přenosem:1. nahraju potřebnou věc na disketu2. strčím ji do kabely3. odnesu na místo určeníDnes by se to lišilo jen v prvním bodě - disketu nahraď flashdiskem...

To je snadné, stačí mít veřejnou IP a kamarád si to stáhne z tvého serveru.

len cez mail yandex.ru

v nicom neobmedzuju...

Přes mail 20GB? To jsi asi upadl(-a) na hlavičku ;)

Pri takto velkem souboru nejlepe neco co podporuje navazani preruseneho spojeni a kontrolu chyb. Jen z techto par podminek vychazi torrent jako nejlepsi a nejrychlejsi volba, pokud mate oba ovsem dostatecne rychly internet.

https://www.filemail.com/ třeba, asi bych si na to stáhnul aplikaci, přecijen posílat 20GB přes webovku. Jinak těch služeb je mraky, stačí zagooglit "send 20GB file free" :)