» Poradna » Programy

Jak platit na Steamu

Dobrý den, na Steamu jsem nakupoval tak 3 roky zpět. Pamatuji si, že jsem si tam musel dobít "kredit", když jsem chtěl něco koupit (5,10... dolarů). Dneska si chci koupit hru za 1 dolar, ale nechce se mi tam posílat 5 dolaru, když je využiji pouze 1 dolar.Nevíte jestli se to za ty roky nezměnilo ? Že stačí zaplatit samotnou hru, aniž bych tam posílal více peněz zbytečně ? PS: Středoškolák nemám moc peněz.

Odpovědi na otázku

Můžeš si tam zadat kreditní kartu. Pak se ti odečte z účtu pouze ta částka, kolik stojí hra.

Dobře, díky moc :)

Jestli máš povolené platby kartou, nemusíš kupovat kredit. Prostě vybereš hru, přejdeš k nákupu, zadáš číslo karty, ochranný kód (Tři poslední čísla na druhé straně), datum expirace karty a jejího držitele a o zbytek se postará banka.

Dobře, díky moc :)

co je prosim expedice karty dekuji

si debil? neumíš číst? expirace vole ne expedice