» Poradna » Programy

Jak otevru .r00 ?

jak otevru .r00 ?

Odpovědi na otázku

Jak otevřeš .r00 mě vůbec nezajímá, spíš mě mrzí, že jsi ráno vůbec otevřel oči.
A pro ty, kteří čtou tento dotaz poprvé a pro které vlastně reaguji:
Ten debil fajka se totiž vyžívá v tom, že sem co chvíli umístí tento poměrně nesmyslný dotaz a baví se snahou ostatních mu pomoci, tváříc se jako nechápavé nablblé jelito (nablblý je - normální člověk by nedával dokolečka ten samý dotaz, jelito taky, jinak by ho to nebavilo, ale nechápavý asi nebude).

Si z nás dělá srandu, vždyť je to fajka

a jak na ten r00 neporadis ?

Rejpale, von není nechápevej - von je derge..- denerege... - von je BLBEJ.

me to bavi, voe

fajfka je fak k vyhulení teplou partičkou, anebo fajčí on jim

Klikni na nej 2x levym mysitkem.

nebo jednou pravým a pak levým na otevřít.
nebo...
nebo jsi vážně magor

A nebo 2x pravym mysitkem, jestli ma nastavenou mys pro levaky.

a co takhle jednou levým na myši a pak Enterem na klávesnici?

Faka ,Ty Chmuľo, každý vodič tramvaja vie , že soubor s příponou r00 je video soubor, který otevřeš například v AutoCadu

ale bacha, aby to nesekalo, tak musíš mít minimálně osmi ňadrovej procesor a pořádně votuněnou grafárnu.

a procesor musí podporovat Multifucking!

Nejlépe malý dvorek a devítiocasá číča!

a ti majetnejsi vlastnu malu at. elektraren, aby to vsetko utiahla... :D

Tento typ souboru otevírám zásadně v Live Messengeru.

To vypadá jako pravostranný dveře vod hajzlu.Tak že zmačkni kliku a buď zatlač nebo zatáhni.

Zatlačit až na tom hajzlu
Ať to tady není posraný

Zdravím Rexone !!!

No nazdar Ty ještě žiješ??

Jasně snažím se
Tady chcije -a ani ne na hajzlu ale venku
jak jde zivot?
dlouho jsem tu nebyl-ale koukám-nic moc

No dneska jsem si pojezdil,zasranej sníh.Sjedeš z kopce a chčije a chčije.
No jinak tady nic moc,žádná prdel.

U některých odpovědí se člověk nemůže nesmát, dík za zvednutí nálaady

za malo ale nevim jestli pamatujes,bylo to tu 1000x lepsi

žabáku - i já jsem pamětník - tenkrát pod jiným nickem - ale na 100% s tebou souhlasím.

nepamatuju skoda sem tu novej ale nejlepsi bylo to nafouknuti pevnyho disku