» Poradna » Ostatní

Jak otevřít zálohované soubory?

Chci nainstalovat OS WIn7, potřebuji zazálohovat stávající data v OS WinXP. Stáhnul jsem zatím Dokumenty za pomocí aplikace zálohování v XP-čku z disku /D: na Disk /C:.Také jsem zálohoval Dokumenty za pomocí Programu: 7 BackUp na externí disk /F:. Ale po otevření disku /C či /F stažené zálohy souboru nejdou otevřít, poněvadž nevím jaký program mám zvolit pro jejich otevření? Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

A proč to zálohuješ tak blbě pomocí programu? Nestačilo to prostě zkopírovat na záložní médium? Jinak obecně platí, pokud už jsi použil pro zálohu nějaký program, tak pro obnovení zálohy musíš použít ten samý program.