» Poradna » Programy

Jak otevřít ve Windows 7 program pro systém MS-DOS?

Dosud ve všech variantách systému Windows (2000, 2003, XP) jsem bez problému otevřel programy pro systém MS-DOS. Ve Windows 7 se mi to nepodařilo. Poraďte jak na to? Děkuji. Palmajer.

Odpovědi na otázku

32bit nebo 64bit systém?

Windows 7 Home Premium 64 bit

Možná by pomohl DOSBox
http://www.dosbox.com/information.php...

presne tak, DOS BOX by bol idealny, sam som ho dlhe roky kedysi pouzival, je to jeden z najlepsie kompatibilnych emulatorov starych DOS systemov... tiez ma velmi dobru kompatibiltu s konkretne MS-DOS

Nejlepší je XP mode k windows 7

XP mode je možná nejlepší nicméne DOS mi v něm nejde. Takže ten tvůj úsměv není na místě.

windows 32bit MS-DOS ANO!! a NTVDM config.sys anowindows 64bit msdos NEEEE

Nechci ti sahat do licennčího svědomí, ale uvwdom si, že drtivá většina čitatelů má na svém stroji max W7 home premium. A včil mudruj, jak tam dostat XP mode :-p

Je mi líto,ale znovuaktivování Men of war asauld squad má promne význam