Jak otestovat napájení graf. karty

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak otesrovat funkčnost 6 pinového konektoru na napájení grafické karty jestliže to nechcu do té graf. karty zapojovat aby jsem si ju nezničil. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

A nešlo by to i jiným způsobem?

islo, pichnes to do grafiky a bud to pojde alebo nepojde

Ok, a nemůže se náhodou ta grafika zničit?

Ne, pokud počítač normálně funguje, tak není důvod, aby zdroj zničil grafiku.

moze, ale to by sa ti uz znicil aj pocitac napajany tym zdrojom, lebo ak je vadny 6pin na grafiku. budu vadne aj ostatne obvody. Nechces nahodou napisat presne co cim chces napajat a kolko to ma rokov?

Pokud máš pochybnosti o funkčnosti zdroje, tak ho vyměň. Ale nevím proč potřebuješ testovat jen ten 6-pin konektor? Pokud počítač normálně funguje a konektor není vyloženě poškozený, tak není žádný důvod, aby nefungoval.

Ok, děkuji vyzkouším to.

co vyzkoušíš ?