» Poradna » Počítačové sítě

Jak ohlídat data na cestách?

Zdravím, má někdo zkušenost s nastavením Windows či nějakou utilitkou pro data na cestách? Používám Windows 8, USB modem Huawei 3131, Google Chrome, připojení Twist účtované po MB.Po přihlášení stáhnu cca 20MB, pro internet na cestách bych chtěl jednoduchým způsoben zakázat vše kromě Google Chrome. Rychle, jednoduše. V kanceláři pak normální provoz (aktualizace, skydrive, outlook atd ..)

Odpovědi na otázku

To, cos nechal povolené, ti zaručeně přivede infarkt. Paranoia?