» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak odstranit zaškrt. pole "Pamatovat přihlášení".

Pokud se v Průzkumníku Windows přihlašuji k síťovému prostředku, objeví se v přihlašovacím formuláři také pole "Zapamatovat přihlášení". Potřebuji ale, aby se každý uživatel musel přihlašovat vždy znovu.Potřebuji tedy toto políčko z dialogu odstranit nebo deaktivovat. Nevím ale jak na to. Poraďte prosím. Děkuji za pomoc.Petr

Odpovědi na otázku

Mnohokrát děkuji, to by mohlo být přesně ono. Jenom nevím, jak se do toho nastavení dostat. Mám Win7 a jde mi o přístup do NASu, který používá více uživatelů, kteří ovšem mají stejné už. jmého ke stanici ale různá jména do toho NASu. Chci zrušit to zapamatování přístupu do NASu.Pokud bych mohl uvedené políčko deaktivovat přímo na stanici, bylo by to perfektní.

Pokud máš Windows 7 Proffesional:Start - Spustit - gpedit.mscPokud máš Home edici tak tam tenhle editor není, můžeš zkusit tento postup na jeho instalaci/zapnutí: https://www.itechtics.com/easily-enable-group-polic...

To bude určitě ono. Mockrát děkuju. Vyzkouším a dám vědět.Díky.