» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak odstranit štíty z některých ikon

Prosím o radu jak odstranit štíty z některých ikon.

Odpovědi na otázku

Jestli to chápu dobře, tak se jedná o zástupce programů, které máš nastavené na spuštění jako administrátor, je to upozornění, že se spouští s vyššími právy. Některé programy to vyžadují ke své činnosti. U těch které to nevyžadují můžeš zrušit možnost spustit jako admin ve vlastnostech a ikona štítu zmizí. I když nechápu, proč by program, který nepotřebuje admin práva vytvářel zástupce pro spuštění s admin právy

Zkus nějaký grafický editor.

prava mys na ikonku-vlastnosti-do pole "cíl" zadej na zacatek vety: cmd /c start “”napriklad: cmd /c start "" "c:\games\prehistorik\............nekdy zmizne obrazek ikony, staci opet vlastnosti-zmenit ikonu-a proklikat se az do adresare s pozadovanym programem.cagobello