» Poradna » Web a internet

Jak odstranit Search Here

Dobrý den. Již delší dobu se mi --pro mne nechtěně-- objevuje v prohlížeči IExplorer Search Here. Nejenom že je na horní liště vedle záložek, ale při novém otevření IE se objeví jako hláška o jeho nastaveni. Když ji neakceptuji otevře se teprve domovská stránka a při otevření jiné stránky se opět objeví vedle záložek (hláška se objevuje po posledním upgrade javy). Na odstranění ve správci doplňků vůbec nereaguje. Každý den s tím bojuji, bez výsledku. Můžete mi prosím pomoci? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Jasne. Tam si nezadouci panel, ktery nepujde odinstalovat, nenainstaluje, co? :o)))A tenhle konkretni svinstvo_panel funguje ve Firefoxu uplne stejne.

Vyresi AdwCleaner - http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antivir... .A priste prosim venujte vetsi pozornost tomu, co si instalujete do PC. Ta zatrzitka jsou tam proto, abyste jich 99% povypinal. ;o)

Dík, stoprocentní výsledek a ani to nebolelo...

Vyborne. On AdwCleaner je na tohle fakt spickovy SW.

Jak odstranit Search Here?

Odstranit Search here