» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak odstranit při spouštění počítače v nabídce jeden řádek ze dvou, Windows 7

Jak odstranit při spouštění počítače v nabídce jeden řádek Windows 7Pánové, prosím o radu. V počítači jsem kdysi disk rozdělil na několik logických jednotek. Následně jsem si koupil a nainstaloval operační sytém Windows XP. Jak šel čas, koupil jsem si a nainstaloval Windows 7 Home Edition.Po několika létech jsem podlehl „nátlaku“ a nainstaloval jsem si operační sytém Windows 7 Profesionál, protože je údajně lepší. Nakonec jsem nepoznal žádný rozdíl, ale to je jedno.Nyní jsem si koupil a chci si nainstalovat operační sytém Windows 10, protože operační systémy Windowsy 7 přestanou být za několik let podporovány. Při nainstalaci operačního systému Windows 10 na místo jednoho ze stávajících operačních systému Windows 7 mi ale stále v nabídce zůstává nabídka:„dřívější operační systém – jedná se o Windows XP, ten si v počítači chci ponechat“„Wivdows 7 – ten si chci také v počítači ponechat“ a nový operační systém Windows 10“, který se mi instaluje místo jednoho z těch operačních systému Windows 7.V nabídce bych si chtěl jeden řádek z těch Windowsu 7 smazat, prosím, nevíte, jak to udělat? Děkuji Vám, Zdraví Jarda.

Odpovědi na otázku

Start,spustit tam napis msconfig entr. Tam si vyber ktery chces smazat,ale pozor at vyberes ten spravny.

Na co stahovat nějaký zbytečný program, když je na to klikátko přímo v systému?

Pánové, děkuji za rady, hnedle na to vlítnu. Zdraví Jarda

Za moment hotovo, děkuji Vám, kdo neví, ten se zeptá. Zdraví Jarda.

Jo na revanš.