» Poradna » Web a internet

Jak odstranit překryvnou lištu v Google Chrome?

Ahoj, nevíte jak odstranit v Google Chrome překryvnou lištu vedle ukazatele hlasitosti? Náhled https://imggmi.com/full/2019/8/24/034e0932f2... Děkuji

Odpovědi na otázku

Ahoj, také by mě zajímala odpověď. Můžu říct že, jsem si zezačátku myslel, že to dělá Spotify, ale v nastavení to mám jednoznačně zakázané.Také děkuji za budoucí rady.

Psal jsem to sem před prázdninami:chrome://flags/#hardware-media-key-handling nastavit na Disabled a restartovat Chrome.

Díky moc, funguje to.

Jasně, za málo.