» Poradna » Ostatní

Jak odstranit prázdnou stránku ve Wordu?

Dobrý den,mám ve Wordu 2010 napsaných 62 stran BP včetně záhlaví. Na předposlední 61. stránce je Seznam tabulek a za ním je vložen "Konec oddílu (další stránka)". Když smažu konec oddílu a tím se smaže i poslední 62. prázdná stránka, smaže se mi i polovina záhlaví (v teoretické části BP zůstane, pak je stránka s název "Praktická část" a za ní už stránky pokračují bez záhlaví).Při zobrazení znaků se mi na té poslední stránce ukáže jen malý čtvereček a za ním takový ten znak ve tvaru obráceného písmene "P".Nevíte, prosím, někdo co s tím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Každý oddíl dokumentu má/může mít vlastní záhlaví/zápatí, různý počet sloupců a další věci. Tipuju, že odebráním konce oddílu odebereš i nastavení pro záhlaví? Přepni na zobrazení "osnova" a zkontroluj si jak to máš s konci oddílů...

Ano, po odebrání konce oddílu se smaže nastavení pro záhlaví. Dala jsem osnovu, ale moc se v tom nevyznám :D

No, tak si záhlaví zkopíruj a potom do správného oddílu zase vlož