» Poradna » Ostatní

Jak odstranit nechtěnou stránku About:blank při spuštění prohlížeče Chrome

Potřeboval bych poradit,jak odstraním čistě bílou stránku about:blank,která naskočí vždy po spuštění prohlížeče Google Chrome,místo nastavené domovské stránky seznam.cz.Vyzkoušel jsem již vícero prográmku na odstranění malware a spyware,ale zatím si s tím neporadil ani jediný a tak nechtěná stránka about:blank mě pije krev nadále.

Odpovědi na otázku

No tak si nastav nějakou stránku jako domovskou a vyber v nastavení aby se ti při startu otevírala domovská stránka.

Nauč se číst.Ve zprávě je,že místo jeho nastavené domovské stránce se mu tam ukáže about blank.Domovskou má nastavenou.Takže tvá odpověd je k ničemu

Jediný malware ve tvém počítači jsi v tomto případě ty

No hlavne s tim rychle neco delej, stranka about:blank je jeden z nejnebezpecnejsich viru, co kdy existovaly. A to proto, ze se prenasi z pocitace na cloveka a poskozuje jeho IQ.

a ty ty idiote si bez pochovat kachnicky ve vane a dat jim dobrou noc blbe

To určitě, jelikož about:blank je stránka, která nahrazuje domovskou stránku např. seznam, google chrome, atd.

nastavenia-pri spustení- ako tretia položka je otvoriť konkrétnu stránku! vpravo rozklikni súprava stránok a nastav "co je libo"

mně by teda pil krev ten seznam...

Potřebuju odstranít,about:blank.Neumim.dik.

Musíš na Google to BUDE goD

odstranit about blank

naskakuje mě aboutblank při chatu v facebook a už mě to štve

Chci. Odstranit praznou stranku about blank

Nechci tuto stránku

jak tedy==jestly to jde na dálku==odstrante ==děkuji

Nepreji si toto zasílat -==.

Chci odstranit about blank

Potřeboval bych poradit,jak odstraním čistě bílou stránku about:blank,která naskočí vždy po spuštění prohlížeče Google Chrome,místo nastavené domovské stránky seznam.cz.Vyzkoušel jsem již vícero prográmku na odstranění malware a spyware,ale zatím si s tím neporadil ani jediný a tak nechtěná stránka about:blank mě pije krev nadále.

Jak odstranit about : blank

nechce

nechcem about blank

nechcem