» Poradna » Programy

Jak odstranit "Bezpečně odebrat hardware" ze system tray WinXP?

Po nainstalováni WiFi připojení k internetu mám pořád v sys.trayi ikonu "Bezpečně odebrat hardware" s odkazem na onu wifinu. Připojení na internet i připojení do LAN (peer-to-peer) mi funguje normálně. Jen ta ikona... chci jí odstranit. Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

OS: WinXP

Taky by me to zajimalo... helpne nekdo? Je zvlastni ze ac pouzivam stejny hardware tak po reinstalaci win se mi objevila tato ikonka.

Vlastnosti hlavního panelu - záložka Hlavní panel - Strýt neaktivní ikony a tlačítkem Vlastní upravit...

... a v tom seznamu pod tlačítkem Vlastní je teda pořádný seznam dáááávno odstraněných a odinstalovaných položek - zase takový M$ spajvér  - co je windousům do toho, co jsem měl kdysi "vpravo dole" za ikony . Takový "přístup" mě fakt vytáčí  (zas aby to člověk hledal po tegistrech...)

Hihihi ... ono ve WindowsXP není totiž ani např. u USB zařízení volba "Zobrazovat ikonu v hlavním panelu". Ve Windows2000 se to dá klidně vypnout ... další zářez na pažbě pro Windows2000

neverim ze to nekde v registrech neni... jen vedet kde

no tak... help us pls

A nešlo by úplně jednoduše zkusit hledat v registru ten text "Bezpečně odebrat hardware" a tak se dostat ke klíči, který to způsobuje?

Zkoušel jsem, takový řetězec neexistuje...taky by mě zajímalo jak to že se to tam vůbec objevilo , když to tam před tím nebylo. Že by špatná instalace?

Zkus použít pro vyhledání řetězce v registru program Registry Crawler, ten dokáže zázraky nejenom svou šílenou rychlostí ve vyhledávání. Mimochodem existuje i program pro velmi rychlé hledání souborů na discích, výsledek hledání je za méně než sekundu. Program se jmenuje: Turbo searcher.