» Poradna » Programy

Jak odstraním hru ze seznamu přání na Steamu?

Ahoj jednoduše mi nejde odstranit hra ze seznamu přání na stemu dříve to normálně šlo ale ted mi to už nejde a nechápu proč můžete mi prosím říct jak na to? :)

Odpovědi na otázku

Šlo to a teď to nejde... co to je za dotaz ? Popiš jak to nejde, co to napíše za chybu atd... (mě to třeba normálně funguje)

muj dotaz byl jak tu hru odstranim... Šlo to a teď to nejde byl doplněk..... normálně když kliknu na tu fajfku ''v seznamu přáni'' tak mě to portne do mojiho seznamu přání a dřív mi to todle nedělalo..

Co takhle najet do Seznamu přání a u názvu hry kliknout na "Odebrat"?

jop to je ono :DDD zas jsem z toho dělal nesplnitelný úkol díky :D (facepalm)