» Poradna » Programy

Jak odinstalovat SP3 insalovany z win xp cd

potreboval bych vedel pls jak smazat sp3 ve win xp prof kdyz instalacni cd win uz sp3 obsahuje
a toto cd sem prave instaloval
proste potrebuju tam mit sp2 dase to nejak udelat abych nemusel formatovat PC
anebo naistalovat tam proste jen sp2 je asi blbost ze?
dik za odpoved

Odpovědi na otázku

to nijak nezmazes, reinstaluj windows s pouzitim install cd s SP2

Zkus programem Spybot odinstalovat nainstalovanou sp3 a nebo si vypálit nové instalační CD bez sp3 programem nLite,kde si můžeš upravit co ve Windowsu nepotřebuješ.

predosly post mi zmazali, tak ti to napisem kus jemnejsie a bez nadavok - nepis sem ked o tom trt vies, co svojim postom len dokazujes.

ccleaner! optimálny nástroj a hlavne zadara

sa uvedomte, ako to asi odinstaluje, ked tam uz ma PRIAMO v instalacke verzie suborov updatovanych SP3-jkou?
co mu to tu radite ze ccleaner, blbci...sak to by si musel odmazat polku systemu a nahradit ju subormi verzie windowsu s SP2 + poriesit registre, systemovy konfig atd...skratka nerealne spravit pre obyc. cloveka, pokial nieje programator MS a nevie kde co a ako presne system ma a robi.

jjj blbec si ty! čo tak bod obnovenia?

Viem sobota skoro rano. Tazky piatok ...
Ale citaj, alebo nepis. Co chces obnovit, ked instalacka je s SP3 ?

ty guma vygumovana...ked uz mas tak trapny nick...a naco ti je bod obnovenia, ked uz mas instalacku s integr. SP3? co tam chces obnovovat? co tam chces odstranovat?

Jezisi, preco sem pisu sami analfabeti, co len chcu byt mudri a nevedia si ani precitad dotaz, nieto este poradit, pretoze neviedia o PC ani trt.

A pocitacovy mag sa ozval

jjj má pravdu,ten max si asi představuje že to seškrábe s cd nožem,včetně toho gumáka s tím cc

Obávám se, že jediná možnost je tato:
1/ nainstalovat do PC n Lite (a net framework, alespoň 2, pokud ještě není).
2/ v nLite upravit instalační CD, t. zn. odstranit SP 3, event. ještě další věci, pokud to bude pro uživatele žádoucí
3/ vypálit (přímo z nLite) nové instalační CD
4/ kompletně přeinstalovat systém, tedy včetně důkladného zformátování HDD.

Další možnost je ještě ta, že si někde seženeš instalační CD pouze s SP 2, (můžeš ho si ho pro sebe i zkopírovat) a opět: kompletně přeinstaluješ počítač.

Jak pomoci nLite odstranite SP3? Podle me to nepujde. To medium neobsahuje instalaci ve verzi SP2 + SP3 zvlast, ale instalaci ve verzi SP3. To dost predurcuje sance nLite a spol. pokusu.

PS: Jestli mate nejaky zdroj s navodem na odstraneni integrovaneho SP3, mohl byste ho prosim uvest? Docela bych o tom pocetl. Dekuju.

Nemám a s SP 3 ve win XP ultimate problémy taky nemám. Takže nejspíš padá v úvahu možnost č. 2.

nie je mozne

Ježiši vy jste amatéři i malé dítě ví ,že bodem obnovení neodinstaluješ Service Pack Je tu také možnost použít nástroj k odebrání systémových programů - (ve Windows XP je k najití v ovládacích panelech ) ,který může posloužit i k odinstalaci Service Packu.

tak to som nemohol byť ja čo tresol takú k.k.tinu

Genius :D

Neodstranite nijak. Musel byste smazat OS a nainstalovat znovu z jineho media, idealne s integrovanym SP2.

Proc tahle jednoducha a jasna otazka prilakala tolik extremnich id...., eh, totiz ignorantu(!), to fakt netusim.

Zober si gumu a zkuz to zmazat, ked budes gumovat 5 minut tak tam bude len sp2 ked 10 uz len sp1 a ked 20 minut tak vygumujes cely win a budes mat ciste cd... a tam si napal len win a sp2