» Poradna » Programy

Jak odinstalovat Microsoft .NET Framework?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak odinstalovat .NET Framework. Mám verzi 4.8 a v jedné hře je podporovaná max 4.7.2 a s 4.8 si nerozumí, nefungují mi knihovny atd.. Co jsem jediné našel je jak vypnout NET.Framework 4.8, ale když chci nainstalovat 4.7.2, tak i tak mi to instalaci zakáže, protože tam je nainstalovaná novější verze. Nevíte tedy jak úplně odinstalovat verzi 4.8? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

.NET framework 4.8 je kompatibilní s 4.7.2 a není důvod ho odinstalovávat. Nejde to protože části Windows jsou závislé na novější verzi, tak logicky nejde odinstalovat. Pokud hra nefunguje na 4.8, tak nefunguje ani na 4.7.2.Co to je za hru? Je originál nebo nějaký crack?

.net framework odinstalovat nejde.

Je to GTA 5, vůbec mi nefungují scripty a mám tam vše stáhlé co ta má být ( Script Hook V, Script Hook NET...) Dělal jsem totiž reinstalaci Windows a s Updatema se mi tam nainstalovala nová verze 4.8 a nejdou mi v té hře scripty.. před reinstalací fungovali a měl jsem tam verzi 4.7.2 a proto jsem myslel, že je to tím. Nebo to může být i něčím jiným? Díky

Zkoušel jsem hru už 3x přeinstalovat a nic :/

A nemyslis, ze muze byt chyba v tech skriptech? Treba neporporuji aktuali verzi GTA V ... "prekvapive" i ta se meni.

Před reinstalací Winů mi scripty fungovali a po reinstalaci už ne... a verzi Hry mám stále stejnou jako předtím.

Jak vis ze je stejna?- dnes se automaticky hry aktualizuji- staci jeden doplnek navic nebo naopak o doplnek mene a muze se chovat jinak (tohle je treba viborne videt ve WoW, kde se doplni vecne navzajem ovlivnujou]

Předtím jsem měl build 1.0.1180.2 a teďka mám taktéž

Muze to byt spoustou veci, ale rozhodne ne .NET 4.8 .

Odinstalovat to jde,ale doporučuje se to spíše jen zkušenějším.https://learn.microsoft.com/cs-cz/dotnet/framework/wi...